Знайти телефон, як знайти втрачений телефон, знайти вкрадений телефон, повернути загублений смартфон | ПОДІЇ I Правовий блог

Як знайти втрачений телефон

Загублений телефон

Загублений телефон

Знайти телефон, допоможуть спеціальні додатки для мобільного. Огляд програм для пошуку телефону.

Програма для визначення місця знаходження телефону – Prey Anti-Theft

Ця програма пошуку телефону є мобільним клієнтом сервісу Prey. З його допомогою знайти свій телефон зможуть власники телефонів під управлінням Windows, Android,  iOS.

Для початку роботи потрібно встановити на телефон спеціальний додаток і зареєструватися на сайті програми – preyproject.com. Потім необхідно налаштувати його.

В безкоштовній версії цієї програми до одного аккаунту можна підключити до трьох телефонів і зберегти до десяти звітів, які включають в себе дані про місце знаходження телефону. В безкоштовній версії звіти будуть формуватися з деякою затримкою – близько двох хвилин.

Програма дозволить відслідковувати зміну SIM-карти, налаштувати автоматичні сповіщення про місце знаходження телефону, дистанційно блокувати пристрій або видаляти з нього дані, а також включати сирену.

Програма для визначення місця знаходження телефону – avast! Mobile Security

avast! Mobile Security – багатофункціональна програма яка крім усього допоможе знайти ваш телефон. Крім традиційних можливостей користувач також отримує антивірус, контролер інтернет-трафіку, інтернет-монітор небезпек, фаєрвол і спам-фільтр.

На Андроід-смартфоні за допомогою avast!, можна контролювати багато параметрів його роботи, а також відстежувати місце розташування, включати сирену, видаляти або блокувати доступ до даних через онлайн-сервіс My avast.

Програма для знаходження телефону – Cerberus anti theft

Крадіжка мобільного телефону

Крадіжка мобільного телефону

На відміну від інших учасників цього огляду, програма Cerberus має відразу два додатки, які потрібно встановити на телефон. Перший є основним і має бути обов’язково встановлений на ваш телефон, а другий можна скачати на інший смартфон і вже за допомогою нього відсилати спеціальні команди.

Для початку роботи користувачеві необхідно пройти просту реєстрацію. Розробники пропонують користувачам задати до трьох довірених номерів, на які будуть приходити повідомлення у разі заміни SIM-карти.

Також за допомогою цієї програми для пошуку телефону можна знайти місце розташування телефону на електронній карті, заблокувати його секретним кодом, отримати лог останніх зроблених і пропущених викликів, видалити всі дані і включити сирену.

Програма для знаходження телефону – Plan B

Головна родзинка цього додатку криється в тому, що його можна встановити на вже загублений телефон. Після натискання кнопки «Встановити» в Google Play додаток автоматично завантажиться (якщо активно інтернет-підключення) і почне відправляти дані про місце знаходження телефону на електронну адресу Gmail, який вказаний в профілі користувача.