| Події - народний сайт | Події, Фінанси

З 1 грудня 2013 року у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму органами Пенсійного фонду України буде проведено перерахунок пенсій.

Тож, згідно  Закону України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” прожитковий мінімум для осіб, котрі втратили працездатність, з 1 грудня 2013 року встановлено у розмірі 949 гривень.

Оскільки, мінімальний розмір пенсій в Україні, відповідно до статті 28 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, визначається виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, котрі втратили працездатність, то з 1 грудня 2013 року розмір мінімальної пенсії в Україні становитиме – 949 гривень.

Також, з 1 грудня 2013 року будуть перераховані розміри надбавок, підвищень, які розраховуються виходячи з нового розміру прожиткового мінімуму.

Перерахунок пенсій у зв’язку зі зміною розміру прожиткового мінімуму на 2013 рік, Пенсійним фондом України в областях буде проведено в листопаді поточного року і пенсіонери у грудні отримають пенсію вже в новому розмірі.

Увага, згідно зі змінами, внесеними з 1 жовтня 2011 року до статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, працюючим пенсіонерам в разі збільшення прожиткового мінімуму розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28 Закону, не перераховується.

Напишіть відгук